Služby fotografa & kameramana - při žádání o ruku

Služby fotografa & kameramana - při žádání o ruku

Plánujete-li požádat svou přítelkyni o ruku ? přemýšlíte jak a kde to udělat ? máte už zásnubní prstýnek, vybrané místo.. no a co třeba naplánovat tajné focení či natáčení vlastního aktu ? Budete mít pak památku do konce života.. máte hned dvě možnosti.. buď po požádání "kápnout božskou" tzn. prozradit nastávající, že jste byli záměrně celou dobu foceni a natáčeni nebo.. si to nechat jako překvapení.. proč ?
Zvolíte-li první variantu, tedy prozradíte přítomnost fotografa / kameramana - můžete tím získat víc krásných emotivních fotografií, které pak lze sdílet s rodinou a přáteli. Druhá varianta, tj. nepřiznat přítomnost fotografa / kameramana Vám umožní připravit snoubence, rodině, přátelům originální překvapení v den svatby. To stačí si připravit plátno, projektor, a pustit mezi svatbě jako překvapení fotografie, či video.. třeba s názvem, a takto to nějak začalo... držíme pěsti a dejte nám vědět, jak jste žádali o ruku právě vy..

Martin Dobeš & Team Žádání o ruku.. 8.7.2017

www.SvatebniExpo.cz

Kolik takové služby stojí ? Proč není každý fotograf ochoten takovou službu poskytnout ? Více informací najedte již brzy v sekci FOTO